Diagnostyka komputerowa

Nowoczesne traktory wyposażone w komputery silnika posiadają możliwość przeprowadzenia diagnostyki komputerowej, która w znaczny sposób ułatwia zlokalizowanie usterki oraz weryfikację stanu technicznego w ciągniku.

laptop

Nasza firma posiada specjalistyczne urządzenia diagnostyczne, które pozwalają na odczytanie/kasowanie błędów, analizowanie parametrów silnika (ciśnienia paliwa, ciśnienia doładowania, sprawdzenie  czujników itd.) oraz przeprowadzanie procedur testujących i wykonywanie adaptacji kalibrujących po wymianie części.

Ze względu na to, że posiadamy hamownie WOM, jesteśmy w stanie analizować dane w trybie rzeczywistego obciążenia i tym samym pozwala to nam na weryfikowanie skomplikowanych problemów, które pojawiają się tylko przy określonym obciążeniu i prędkości obrotowej.

tlo1

Diagnostyka komputerowa jest jednym z istotniejszych etapów wykonywanym przez naszą firmę przed usługą zwiększenia mocy. Na jej podstawie oraz pomiaru na hamowni podejmujemy decyzję o ile i w jakim zakresie zwiększymy moc w danym ciągniku.

Masz pytania, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.